90e editie van Floralia Bloemencorso Festijn

Op vrijdag 15 september en zaterdag 16 september 2023 stond Voorthuizen in het teken van de 90e editie van het Floralia bloemencorso. De Barneveldse VVD was aanwezig bij het jaarlijkse bloemencorso festijn! 

 

Nacht van Voorthuizen. 

Op vrijdagavond 15 september 2023 was het bloemenprikken tot in de late uurtjes voor de bouwteams. Raadslid Jarne van Schaik ging samen met burgemeester Jacco van der Tak en collega raadsleden, het Floralia bestuur en de hoogheden langs alle bouwteams. Wat zag het er goed uit!

 

Middagoptocht. 

Op zaterdag 16 september 2023 rond 14.30 uur opende burgemeester Jacco van der Tak de optocht. Wat was het een fantastische middagoptocht waar jong tot oud aan het genieten was van de prachtige praalwagens!

 

Avondoptocht. 

Tegen de klok van 20.00 uur ging de avondoptocht van start waarbij de praalwagens nóg meer tot leven komen door de vele lichtjes. Uiteraard werd de avondoptocht traditie getrouw afgesloten met het crosofeest! 

 

Nacht van Voorthuizen.

Middagoptocht.


Avondoptocht.