Terugblik: In gesprek met kersverse fractievoorzitter Jarne van Schaik

Het is tijd voor groei en een vernieuwde koers bij de Barneveldse VVD. Daarvoor zullen wij aankomende tijd een aantal fundamentele keuzes moeten maken om de gemeente vrijer, veiliger en welvarender te maken. Hoe zou onze gemeente er in de toekomst uit moeten zien? Daarover is onze kersverse fractievoorzitter Jarne van Schaik in gesprek gegaan.

 

Zowel leden als betrokken inwoners hebben maandagavond 5 februari 2024 op het Schaffelaar Erf in Zolder Erfzicht aan de hand van verschillende dilemma's nagedacht over de toekomst van onze gemeente. Het was een leuke, gezellige en informatieve avond met elkaar!

 

Was je er niet 5 februari 2024? Maar wil jij in jouw vriendengroep, buurt of vereniging een gesprek organiseren met onze kersverse fractievoorzitter Jarne van Schaik? Dat kan, mail dan naar info@vvd-barneveld.nl en dan nemen we contact met je op voor het vinden van een geschikt moment.

 

 

Foto's.